İleitişim Formu

0312 408 25 00

Bize EPosta Gönderin

Mesajınız Başarılı Olarak Gönderilmiştir. Bu uyarıyı kapat.

Dask Bilgi Talep Formu

Teklif Formu Başarılı Olarak Gönderildi. Bu uyarıyı kapat.

Kasko Bilgi Talep Formu

Teklif Formu Başarılı Olarak Gönderildi. Bu uyarıyı kapat.

Sağlık Sigortası Bilgi Talep Formu

Teklif Formu Başarılı Olarak Gönderildi. Bu uyarıyı kapat.

Trafik Sigortası Bilgi Talep Formu

Teklif Formu Başarılı Olarak Gönderildi. Bu uyarıyı kapat.

Hakkında

TEB Artı Sigorta Brokerliği, Türk Eczacıları Birliği üyeleri başta olmak üzere geleceğini güvence altına almak isteyen tüm birey, kurum ve kuruluşa sigortanın her alanında en doğru ve kaliteli hizmeti sunmak üzere Türk Eczacıları Vakfı iştiraki olarak kuruldu.

TEB Artı Sigorta; alanında uzman ekibiyle eczacılık mesleğine özel grup sigortalarının yanı sıra sağlıktan kasko ve trafik sigortasına; konut, işyeri, DASK sigortalarından sorumluluk sigortalarına kadar çok sayıda ürün ile sektörün lider sigorta ve emeklilik şirketleri ile çalışıyor.

Türk Eczacıları Birliği ve 54 Eczacı Odasına bağlı yaklaşık 35.000 eczacı, eczacı yakını ve çalışanları başta olmak üzere Türkiye genelinde Sigorta Brokerliği alanında öncü şirket olmak amacıyla da yoluna devam ediyor.

 

Amaçları:

  Yardımlaşma Sandığı üyelerinin hak ve menfaatlerini ön planda tutan teminat ve primlerle risklerin güvence altına alınması.

  Yardımlaşma Sandığı’nın sunduğu hizmetler olan ölüm, hastalık, muhtaçlık ve afet yardımlarının, geniş kapsamlı ve yüksek teminatlarla güvence altına sağlanması.

  Üyelerin Yardımlaşma Sandığı’nda bulunan birikimlerinin, Bireysel Emeklilik planlarında profesyonel fon yönetim şirketleri aracılığı ile yönetilerek sosyal güvenliği destekleyen ikinci emeklilik gelir sistemini sağlamak.
  Yardımlaşma Sandığı üyeleri dışında da öncelikle üye yakınları, eczane çalışanları, eczacı odası çalışanları, şirketlerimiz ve sağlık paydaşlarımız, tüm kurum-kuruluş ve bireylere sigortacılık branşlarında etkin ve güvenilir hizmet sunmak

Mutlu bir gelecek için

Çocuklarınızın geleceğine
yatırım yapın!

Şirket Bilgileri

Tebartı Sigorta Brokerliği

Aziziye Mah. Cinnah Cad
No:72/2 06690
Çankaya / ANKARA

İletişim Detayları

E-mail:
info@tebartisigorta.com
Web:
www.tebartisigorta.com

Tel: 0312 408 25 00

Faks: 0312 440 18 73

Cep/WhatsApp: 0533 652 24 05